PKS Józefka Chorzów Rocznik 2003/2004 - strona nieoficjalna

PILNE: Wyjazd do Częstochowy !!!

• autor: bromek2112, 2015-04-19 11:28

Ostatnie super wyniki i mecze pełne emocji w II lidze Wojewódzkiej naszych młodzików spowodowały spore zainteresowanie kibiców wyjazdem do Częstochowy na mecz z Ajaksem. Pojawiła się zatem propozycja, aby najwierniejsi kibice naszej drużyny udali się wspólnie, jednym autokarem z naszymi młodymi piłkarzami, na mecz wyjazdowy, który odbędzie się w sobotę 25.04.2015 roku o godz.13.00. Koszty wyjazdu uzależnione są od ilości kibiców (musimy wiedzieć jak duży autokar trzeba wynająć smiley), którzy chcieliby wybrać się na to spotkanie do Częstochowy. W związku z tym proszę o wpisywanie się na forum (strona oficjalna: http://www.jozefka.fora.pl/rocznik-03-04,16/wyjazd-do-czestochowy,4743.html) kibiców chętnych do wyjazdu na mecz z Ajaksem do dnia 21.04.2015 (wtorek godz. 21.00) - my tzn. drużyna gwarantujemy kolejne 60 min. pełne emocji sportowych.

Jeśli wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera, to nasza drużyna wyjedzie na mecz w następującym składzie:
Bramkarze: Wojciech Brom, Kamil Pluta
Zawodnicy z pola: Szymon Jędrusik, Oliwier Olszówka, Seweryn Werner, Kamil Król, Kacper Kabała, Jeremi Bernacki (kpt.), Jeremi Piwoń, Igor Dzbik, Kamil Machalica, Dominik Dobrowolski, Dawid Stokłosa.

Ponadto informuję, że tego samego dnia nasza drużyna rozegra mecz w III lidze okręgowej w Mysłowicach o godz. 10.30 - na ten mecz powołania zostaną rozdane po środowym treningu.
Trener

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.