PKS Józefka Chorzów Rocznik 2003/2004 - strona nieoficjalna

Trening przedmeczowy - 10.11.2014

• autor: bromek2112, 2014-11-07 17:51

W dniu 10.11.2014 roku o godz. 13.00 na naszym boisku odbędzie się dodatkowy trening dla zawodników, którzy zagrają w ostatnim meczu ligowym jesieni. Przypominamy wszystkim, że na zajęcia przychodzimy minimum 15 min. przed treningiem. Ponadto informujemy, że tylko zawodnicy uczestniczący w poniedziałkowym treningu zagrają w ostatnim meczu ligowym z Uranią Ruda Śląska.

Poniżej lista zawodników poniedziałkowego treningu.
Bramkarze: Chrobok Mateusz, Pluta Kamil
Zawodnicy z pola: Oliwier Olszówka, Kacper Kabała, Bartosz Urbańczyk, Kamil Król, Dominik Urbaniak, Dominik Matysik, Kamil Machalica, Jeremi Piwoń, Jakub Chrząszcz, Daniel Heluszka, Artur Wojciechowski, Szymon Pluciniok, Adam Więckowski, Piotr Januszek, Szymon Wółkiewicz, Michał Klimczyk.

UWAGA !!!
Udział w treningu oraz we wtorkowym meczu w Rudzie Śl. (mecz o godz. 13.00)  potwierdzamy telefonicznie lub dokonując wpisu na forum (strona oficjalna).

Brak potwierdzenia do dnia 09.11.2014 (niedziela) do godz. 18:00 spowoduje powołanie w miejsce pierwotnie wskazanego zawodnika gracza z listy rezerwowej.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.