PKS Józefka Chorzów Rocznik 2003/2004 - strona nieoficjalna

Wspieram sercem !!! - zakupy z Józefką

• autor: bromek2112, 2014-10-01 17:49

Kupuj dla siebie, pomagaj Józefce...

W tym sezonie obchodzić będziemy jubileusz 15-lecia powstania naszego klubu. Z tej okazji chcielibyśmy, aby uroczysta Gala na zakończenie tego sezonu była obfita w liczne nagrody wręczane naszym młodym piłkarzom. Dzięki akcji "Nagrody dla wszystkich dzieci" chcemy pozyskać dodatkowe środki na sfinansowanie zakupu nagród i upominków dla wszystkich naszych podopiecznych.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć nie wydając nic więcej ponad to, co zamierzasz kupić, zachęcamy Cię do zrobienia zakupów w sklepach internetowych poprzez przygotowaną specjalnie dla nas wyszukiwarkę sklepów internetowych. Dla Ciebie to typowe zakupy internetowe. Taka sama cena, forma płatności, sposób dostawy itp. Dla nas wszystkich wymierne korzyści finansowe.

Szczegóły akcji  i dostęp do sklepów internetowych pod następującym linkiem:

lub bezpośrednio po kliknięciu w obrazek w prawym menu "Buttony".

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.